4 najlepsze spalacze tłuszczu - co warto o nich wiedzieć?

4 najlepsze spalacze tłuszczu - co warto o nich wiedzieć?

Spalacze tłuszczu to preparaty wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej. Nasilają one termogenezę i stymulują metabolizm. Jaki suplement wybrać, aby przyspieszyć proces odchudzania? Poniżej ranking czterech najskuteczniejszych spalaczy.

  1. TRIZER

To niekwestionowany numer jeden wśród preparatów spalających tłuszcz. TRIZER trwale i szybko niszczy tkankę tłuszczową, usuwa podskórną wodę i przyspiesza trawienie. Hamuje też apetyt oraz zwiększa poziom energii, w związku z czym wszelkie ćwiczenia fizyczne można wykonywać jeszcze sprawniej. Zawiera starannie wyselekcjonowane substancje roślinne, co gwarantuje bezpieczeństwo osobom przyjmującym suplement. Jednym z najistotniejszych składników TRIZERA jest synefryna. Przyspiesza ona przemianę materii, poprawia samopoczucie i wydolność oddechową. Zapobiega również wchłanianiu nadmiernej ilości tłuszczów. Redukuje cellulit, co stanowi dobrą wiadomość dla wszystkich kobiet, pragnących cieszyć się gładkimi, zgrabnymi udami i pośladkami. Zawartość mniszka lekarskiego pozwala usuwać z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny. Z kolei guaranina – inny ważny dodatek – przyspiesza procesy kataboliczne.

  1. Berrator

Suplement ten normalizuje apetyt i ogranicza odczuwanie głodu. Usprawnia metabolizm, a także skutecznie spala tkankę tłuszczową. Jednym z jego składników jest glukomannan, redukujący cholesterol, trójglicerydy oraz obniżający poziom cukru we krwi. Przyczynia się on do przyspieszonej redukcji masy ciała. Ostrokrzew paragwajski – następny istotny element składu Berratora – działa termogennie, usprawnia przemianę materii i usuwa nadmiar wody z organizmu. Zawartość kapsaicyny pozwoli podtrzymać efekty procesu odchudzania. W suplemencie nie brakuje też witamin i dobroczynnych mikroelementów. Preparat jest bardzo skuteczny i bezpieczny dla zdrowia. Zachowując zalecane dawkowanie, można dostrzec pierwsze efekty już po 3–4 dniach.

  1. Red Burn

To prawdopodobnie najlepszy preparat dla osób początkujących. Pozwala on pozbyć się nadwagi i uniknąć efektu jo-jo. Zawiera te same naturalne ekstrakty, co wcześniej opisane suplementy. Oprócz tego wzbogacono go o wyciąg z pokrzywy, wspomagający układ odpornościowy, oddechowy i krwionośny oraz poprawiający wygląd włosów i paznokci. Dodaje energii i usuwa nadmiar wody z organizmu. Z kolei obecny w Red Burn ekstrakt z korzenia różeńca górskiego wspiera kondycję i sprawność fizyczną. W jego składzie znalazła się też witamina B6 i krzem, a także biotyna usprawniająca procesy metaboliczne.

  1. MAN Scorch

Swoją skuteczność opiera on na zawartości kofeiny – najbardziej znanego naturalnego spalacza tłuszczu. Pobudza, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP. MAN Scorch zmniejsza apetyt, redukuje zmęczenie i poprawia nastrój. Wspomaga również termogenezę i uwalnianie się kwasów tłuszczowych zgromadzonych w tkankach.

Aby szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się wymarzoną sylwetką, warto sięgnąć po jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu. Wszystkie wyżej przedstawione preparaty zawierają naturalne składniki, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Można zatem stosować je bez obaw o niepożądane skutki uboczne.

Poznaj spalacze tłuszczu na blogu Zdrowie-Fit.pl.