Medale sportowe jako symbol zwycięstwa

Medale sportowe jako symbol zwycięstwa

Sportowcy trenują bardzo ciężko i codziennie pracują nad swoim ciałem, by później sprawdzić swoje możliwości w rywalizacji z innymi.

Uhonorowaniem ich ciężkiej pracy jest miejsce na podium i puchar lub/i właśnie medal. Medal stanowi idealną nagrodę podczas zawodów sportowych, ponieważ stanowi pamiątkę na lata, na którą patrząc, sportowiec zawsze przypomni sobie pracę, jaką musiał włożyć w osiągnięcie sukcesu. Medale sportowe symbolizują siłę i zwycięstwo, pokonywanie własnych barier i wytrwałość w dążeniu do celu. Różnią się one od medali okolicznościowych specjalnym uchem, przez które można przepleść szarfę i zawiesić medal na szyi zwycięzcy.

Medale sportowe z punktu widzenia organizatorów imprez sportowych

Medale są szczególnie ważne także dla organizatorów zawodów i imprez sportowych - trafny dobór medali ma za zadanie przyciągnąć i zachęcić zawodników do wzięcia udziału w zawodach. Bardzo często jest tak, że im ładniejsze i bardziej wyróżniające się medale, tym więcej zawodników zgłasza swój udział w zawodach, pragnąc stać się ich dumnymi właścicielami. Organizatorzy starają się zamówić jak najbardziej oryginalne i unikalne medale, jakie tylko się da. Muszą one być solidne i przyciągać uwagę. Medale często są wykorzystywane przez organizatorów zawodów jako ich reklama lub symbol, w celu właśnie przyciągnięcia jak największej liczby uczestników. Firmie MCC zaufało już bardzo wielu organizatorów takich imprez, jak zawody pływackie, biegi, triathlony, paralotniarstwo, walki, mecze piłki siatkowej i koszykowej, a także nurkowania.

Jaki jest koszt medalu?

Koszt medalu jest indywidualny dla każdego zamówienia ze względu na to, że medale mogą być wykonywane z różnych materiałów i mogą być zapakowane w różne etui. Etui może być wykonane przez polskich lub zagranicznych wykonawców i może być zrobione z różnych materiałów, takich jak na przykład plastik czy drewno. Istnieje także możliwość zamówienia medalu z unikalną płaskorzeźbą, zaprojektowaną przez zatrudnionych przez MCC artystów - rzeźbiarzy. Medale mogą być złote, srebrne lub brązowe i, zgodnie z życzeniem klienta, mogą być błyszczące lub starzone. Produkty wykonywane przez MCC medale wykonywane są za pomocą nowatorskiej techniki ZNAL, która opiera się na stopie cynku i aluminium oraz pokrywane są powłoką galwaniczną, zapobiegającą ścieraniu i hamującą procesy korozyjne.

Dlaczego firma MCC medale?

Firma MCC medale jest firmą rodzinną i posiadające wieloletnie, a dokładnie 20-letnie, doświadczenie na rynku odlewniczym. Firma korzysta z materiałów i technik najwyższej jakości i posiada własny park maszynowy, więc jej pracownicy bezpośrednio kontrolują przebieg procesu produkcyjnego. MCC zapewnia elastyczne podejście do klienta, proponuje więc dwutorową ofertę medali na zamówienie. Przyjmowane są zamówienia na przesyłane przez klientów wzory i projekty, ale także istnieje możliwość przygotowania indywidualnych projektów przez grafików zatrudnionych w firmie w technice 2D lub 3D. Zakupy na stronie mccmedale.pl to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Na stronie mccmedale.pl w zakładce medale sportowe można znaleźć kilka przykładowych medali sportowych, wykonanych na przykład dla II Ultramaratonu Podkarpackiego.